Kristiina Siivelt – Aasta Täht 2018/2019 Tippmaakler 2020

16

Pakkumised

Kristiina Siivelt – Aasta Täht 2018/2019 Tippmaakler 2020

City24.ee kliendid on andud Kristiinale Aasta Tähe  tunnustava tiitli aastal 2018 kui ka 2019. Lisaks on kv.ee portaal arvanud Kristiina Tippmaakler 2020 hulka.

“Kristiina seisab seal, kus professionaalne hool ja asjatundlikus kokku saavad. Sündinud hoolest ja kasvanud asjatundlikuks. Kristiinas on võimekus pühenduda ja teha tööd parima lahenduse leidmise nimel. Tal nagu polekski muresid, ainult lahendused. Lahendused, mis saavad lennukuse loomerõõmust. Mis teeb Kristiina poolt pakutava maakleriteenuse eriliselt huvipakkuvaks on tema võimekus olla hinnatud kõigi lepinguosaliste poolt. Kristiina usub oma võimekusse, hindab usaldust ja pakub mõistlikke lahendusi. Kristiina juhib protsesse, sest suudab mõista nende olemust.”

/ Andrus Öövel /

Juba väikese tüdrukuna oli Kristiina hea tuju lauluks Anne Veski “Jätke võtmed väljapoole”, lasteaias unistas poliitiku ja kosmonaudi karjäärist. Ennast unustavalt on ta imetlenud arhitektuuri ja interjööre nii kaua kui ennast mäletab. Ülikoolis olid lemmikloengud õigusteaduse valdkonnast.

Kõrghariduse omandanud ärijuhtimises, teinud väga pikalt tööd meditsiinisüsteemis, vahetanud valdkonda ning leidnud end pildikeelest võlutuna telemajast. Elu erinevad teed tõid aga temani võimaluse viia ellu salaunistus – saada kinnisvaramaakleriks. Mõeldud, tehtud. Läbides kinnisvaraalaseid koolitusi, praktiseerides suuremas ja ühes vanimas kinnisvarabüroos, tekkis ihalus teha kinnisvaramaakleri tööd veelgi rohkem enda moodi. Siit saigi alguse Nordic Estates kinnisvarabüroo.

Kodu on Kristiina jaoks väga oluline, nii viitab ka Nordic Estates slogan – kodud, mitte kinnisvara. Kinnisvara on maa ja seinad. Kodu on paik, kus hingel on hea olla.

Kas meri või mets? Männimets mere ääres.

Kas magus või soolane? Reeglina magus.

Kas rannapuhkus või kultuurireis? Rannapuhkus, mis pikitud kultuuriga.

Kas äärelinn või vanalinn? Olen väga suur vanalinna fänn ja ahminud sellega seonduvaid lugusid.

Kas koer või kass? Kasse mõistan paremini.

Kas rent või üür? Elukondlikus kinnisvaras räägime ikka üürist.

Kas õudukas või komöödia? Nalja peab elus saama – komöödia.

Parim viis pingete maandamiseks? Muusika! Ja sellele järgneb tihtilugu tants.

Sind saatnud elu moto või mõni ütlus, mida hindad? Tuleb unistada kuni unistused muutuvad reaalsuseks. Omalt poolt lisaksin, et unistustega tuleb ka ettevaatlik olla /_________/, sest nad kipuvad täituma.

Minu pakkumised

Vaata siia

Põllu 25 – isegi Pipi muutuks kadedusest kringliks :)

Selles kodus pühapäeva hommikul pannkooke…

Magamistube

2

Vannitube

1

Pindala

76.7 m2

Müük

€228,000 eurot

Sinu küsimustele vastab Kristiina Siivelt – Aasta Täht 2018/2019 Tippmaakler 2020, Siiri Rooma-Uusküla – Tippmaakler 2020

Vaata siia

Vardi tee 25 – MÜÜDUD!

Avaral terrassil lamades suuna pilk…

Magamistube

2

Vannitube

2

Pindala

128.5 m2

Müük

€315,000 eurot

Sinu küsimustele vastab Kristiina Siivelt – Aasta Täht 2018/2019 Tippmaakler 2020, Kersti Toots

1 2 3