Meie lugu

Mõnikord tee õnneni, tähendab leida õige kodu võti.

14. märts 2014 sündis Nordic Estates kinnisvarabüroo, tegutsedes esmalt ühe Eesti vanema kinnisvarabüroo all ning kasvades omaette teenust pakkuvaks kinnisvarabürooks. Nordic Estates kinnisvarabüroo on alguse saanud ühe naise aastaid küpsenud unistusest. See on näide sellest, et kui unistada, siis unistused muutuvad reaalsuseks. Panustame kvaliteetsesse kinnisvarateenusesse sooviga kasvatada klientide usku maaklerteenuse professionaalsusesse.

Tänaseks peitub Nordic Estates nime taga igapäevaselt kolm karismaatilist naist. Ettevõtte looja ja palju maakleritööga seonduvaid auhindu võitnud Kristiina Siivelt. Kadedaks tegevalt rõõmsameelne Siiri Rooma-Uusküla. Psühholoogia taustaga empaatia kehastus Tea Tamm. Me usume, et koostöös peitub edu võti.

Nordic Estates kinnisvarateenuse olemus on näha esmalt kodu ja siis kinnisvara. Me oleme teadlikud, et tegeleme inimeste ühe kõige kallima varaga, seda nii emotsionaalselt kui materiaalselt. Oleme teadlikult kasvanud aeglaselt ning hoides nn „butiik” büroo joont, kus rõhk on kvaliteedil, individuaalsusel, tööl kliendiga ning detailideni lihvitud tehingu lõpetamisel ning järelteenindusel.

Meie jaoks on kinnisvaramaakleri elukutse elustiil. See ei ole kellast kellani töö, see on pidev protsessi juhtimine, kus tuleb olla nii osav kuulaja, müügiinimene, läbirääkija, turundaja, psühholoog, kodustilist, teinekord ka lapse- või lemmikloomahoidja. Selle kõige foonil tuleb olla analüütiline ning jälgida majanduses toimuvaid protsesse ning osata näha tuleviku perspektiivi.

Meie väärtused:

– meie inimesed

– usaldusväärsed ja individuaalsed suhted

– korrektsus asjaajamises

– sõnapidamine

– professionaalsed taustajõud

– koostöö eri tasandite vahel (nii firma siseselt kui väliselt)

– me oleme esmalt sõbrad ja seejärel kolleegid ning koostööpartnerid

– panustame heategevusse

Koduga on nagu armastusega, esmalt on õige tunne.